Stomme i mässing. Insida av skärm vitlackerad. Ställbar. En ljuspunkt. Längd 59 cm.
Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor. Anlupen. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10