Möbler Skåp & Byråar
1193049
JALUSISKÅP 1900-talets andra hälft
JalusiskÅp 1900-talets andra hälft.

Ek, front med jalusi, inredd med metallställ för hängande mappar, längd 105, bredd 50, höjd 200 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Repor. Smärre skador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
143
157
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
2 dec 21:47
1 500 SEK