Ek, front med jalusi, inredd med metallställ för hängande mappar, längd 105, bredd 50, höjd 200 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Repor. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10