Samlarföremål Memorabilia
1193128
SPELMASKIN, Rotamint Record, 1900-talets mitt
Spelmaskin, rotamint record, 1900-talets mitt.

Lackerat trä och metall. Höjd 71 cm, bredd 51 cm, djup 18 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK