Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1193157
SOFFBORD MED BELYSNING, Swedish Modern, Glössner, 1940-tal.
Soffbord med belysning, swedish modern, glössner, 1940-tal.

Runt soffbord med skiva av råglas med dekor av blommor och fjärilar. Ljuspunkt under skivan. Benställning av alm. Diameter 90, höjd 57 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor. Senare glaskupa.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H54
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 400
132
147
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
19 jan 19:02
1 400 SEK
16 jan 0:41
700 SEK
10 jan 18:24
600 SEK