Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1193210
Yngve Bäck
(1904-1990)
Yngve bÄck, olja på duk, signerad och daterad, otydlig datering.

YNGVE BÄCK, olja på duk, signerad och daterad, otydlig datering.

"Skogslandskap", 65 x 52 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR