Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1193434
Ernst Mether-Borgström
(1917-1996)
Ernst mether-borgstrÖm, etsning, signerad och daterad-46. märkt nr 3.

ERNST METHER-BORGSTRÖM, etsning, signerad och daterad-46. Märkt nr 3.

Stadsvy från Helsingfors. Plåtstorlek 17,2x11,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
250 EUR