Konst Klassisk svensk konst
1193468
Robert Högfeldt
(1894-1986)
Robert hÖgfeldt, olja på duk, signerad.

ROBERT HÖGFELDT, olja på duk, signerad.

Flicka med teatermask. 83 x 76 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
4 000
375
415
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 nov 15:31
4 000 SEK
4 nov 15:09
2 000 SEK
3 nov 20:04
300 SEK