1193620
LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.
Ljusstakar, ett par, brons, 1700-tal.

Balusterformade skaft, oktogonal fot. Höjd 17 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C10

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 900
180
200
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
7 dec 15:23
1 900 SEK
2 dec 23:27
1 800 SEK
2 dec 18:17
800 SEK