1193640
BLÄCK/PENNSTÄLL, mässing, orientalisk, 1700-tal.
BlÄck/pennstÄll, mässing, orientalisk, 1700-tal.

Ställ med bläckhorn. Längd 22 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)