Belysning Taklampor
1193689
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, 1900-talets andra hälft.

Kromad stomme, med åtta ljuspunkter, kupor av glas. Diameter 44, höjd 68 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad, stickkontakt saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

22 timmar 31 minuter
600
56
63
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 650 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
21 nov 10:46
600 SEK
18 nov 17:04
500 SEK