Möbler Stolar
1193942
STOLAR, 6 st, provinsarbeten, 1800-talets första del.
Stolar, 6 st, provinsarbeten, 1800-talets första del.

Målade. Genombruten rygg med balusterbricka. Fast stoppad sits. Kopplad benställning. Sitthöjd ca 48, ryggens höjd ca 95 cm.

Senare målning. Slitage. Torrsprickor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 000
285
316
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 dec 15:59
3 000 SEK
3 dec 15:58
2 000 SEK
2 dec 2:04
500 SEK
30 nov 19:55
300 SEK