Fanerat med teak. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Neffällbar lucka med bakomliggande hyllplan, fyra lådor. Svärtad benställning samt draghandtag. Bredd 147. Djup 42. Höjd 117 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.