Design Möbler
1194100
BÄNK/SOFFBORD, 1900-talets mitt.
BÄnk/soffbord, 1900-talets mitt.

Massiv teak. En bänk med raka ben, 135 x 48, höjd 45 cm.

Fläckar. Märken. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H138
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 2 timmar
350
33
37
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
4 dec 14:04
350 SEK
3 dec 13:17
300 SEK