Skärm och fot i rödmålad metall, skaft i mässing och trä. Justerbar riktning och höjd (max 40 cm).
Smärre slitage och repor. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10