Serveringsvagn med stomme av krommetall, skivor av laminat. På hjul. Längd 64, bredd 40, höjd 74 cm.
Smärre slitage, repor, märken, obetydlig kantlagning (översta skivan). Två obetydliga sprickor i översta skivan,