Möbler Speglar
1194474
SPEGEL, Italien, omkring 1900-talets mitt.
Spegel, italien, omkring 1900-talets mitt.

Spegel med ram av färgat och slipat spegelglas. 62 x 47 cm.

Nagg. Anlupet glas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H53
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
57
63
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
8 dec 15:01
600 SEK
8 dec 15:00
550 SEK
8 dec 14:24
500 SEK
7 dec 10:44
300 SEK