119475

FÄLLBORD, England. 1700/1800-tal.

Fällbord, england. 1700/1800-tal.

Konturerad skiva. Diam 82, h 70.

Slitage, kompletterad, ostadig konstruktion.

Utropspris
2 500 SEK