Fanerat med valnöt. Fyra skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Nedtill med sex lådor och nedfällbar lucka med bakomliggande hyllplan. Bredd 200. Djup 45. Höjd 109 cm.
Slitage. Fläckar. Del av bakstycke saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.