Konst Grafik
1194767
Ipi Kärki
(Född 1951)
Ipi kÄrki, serigrafi, signerad och daterad 1988, numrerad 12/15.

IPI KÄRKI, serigrafi, signerad och daterad 1988, numrerad 12/15.

43 x 57 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Slutpris
180
1 896
200
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (7 bud)
6 dec 20:49
180 EUR
6 dec 20:47
160 EUR
6 dec 20:43
150 EUR
6 dec 20:40
120 EUR
6 dec 11:31
100 EUR