Möbler Stolar
1194774
STOLAR, 2 st, chiavari-stil, Italien, 1900-talets andra hälft.
Stolar, 2 st, chiavari-stil, italien, 1900-talets andra hälft.

Mässingsfärgad metall. Klädd och stoppad sits. Höjd 89-91 cm. Sitthöjd 47-49 cm.

Slitage. Anlupet. Fläckar. Senare klädsel.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 20 timmar
500
47
53
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
4 dec 18:07
500 SEK
3 dec 17:16
300 SEK