Design Möbler
1194780
ALBERT LARSSON, bord, "Alberts-bordet", Tibro, 1950-tal.
Albert larsson, bord, "alberts-bordet", tibro, 1950-tal.

Teak och mässing. Tredelad fot. Diameter 40. Höjd 44 cm.

Smärre slitage. Smärre torrspricka. Senare mässingsspikar i fot.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H144
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
190
211
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
30 nov 17:39
2 000 SEK
27 nov 19:36
600 SEK