Möbler Speglar
119479

SPEGELLAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Spegellampetter, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Förgylldaoch bronserade, ovala med pärlstavsdekor och krönande bandrosett. Svängd ljusarm. H 52.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK