GINO SARFATTI, TAKLAMPA, "2097/30", för Flos, Italien
Förkromad metall. 30 st. ljuspunkter. Höjd ca 71 cm. Diameter ca 90 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. En ljuskälla av, med limrester från tidigare lagning
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10