Förgylld, rikt skulpterad och skuren dekor, uppsvängt genombrutet krön med dekor av rocaille, blommor samt sköld, ramverk med infällda spegelglas, nedtill rocaille och blommor, 143 x 65 cm
Åldersrelaterat slitage. Mindre pastellageskador
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.