Möbler Fåtöljer & Soffor
1195022
FÅTÖLJER, 1 par, art déco-stil, 1900-talets andra hälft.
FÅtÖljer, 1 par, art déco-stil, 1900-talets andra hälft.

Betsat träfaner. Stoppade och klädda i röd textil. Sitthöjd ca 43, total höjd ca 86, djup ca 80, bredd ca 66 cm.

Bruksslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H2
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 400
418
464
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
9 dec 19:27
4 400 SEK
9 dec 19:27
4 200 SEK
9 dec 11:12
4 000 SEK
9 dec 6:39
3 800 SEK
9 dec 5:24
3 600 SEK