1195103
Mauri Favén
(1920-2006)
Mauri favÉn, tempera på duk, signerad och daterad -96.

MAURI FAVÉN, tempera på duk, signerad och daterad -96.

65 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T41

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
300
3 160
333
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (5 bud)
10 dec 19:35
300 EUR
10 dec 19:33
280 EUR
10 dec 19:30
200 EUR
10 dec 19:29
60 EUR
8 dec 19:26
30 EUR