6 stolar med spjälryggar och kopplade ben, klädda och stoppade sitsar. Brickmärkta SIBAST FURNITURE MADE IN DENMARK DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL. Sitthöjd ca 46, höjd ca 94 cm.
Bruksslitage. Märken, stötmärken, repor. Torkad stoppning. Tyg med fläckar.