1195258
Fernand Léger
(1881-1955)
Fernand lÉger, efter, färglitografi, sigenrad och daterad 29 i trycket, ur derrière le miroir nr 79-80-81 1955.

FERNAND LÉGER, efter, färglitografi, sigenrad och daterad 29 i trycket, ur Derrière le Miroir nr 79-80-81 1955.

"Nature morte". Bildstorlek 35 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
247
274
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
25 nov 17:30
2 600 SEK
25 nov 17:29
2 400 SEK
25 nov 17:29
2 400 SEK
25 nov 14:37
2 200 SEK
21 nov 11:44
2 000 SEK