Belysning Taklampor
1195346
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, 1900-talets andra hälft.

Kromad stomme, åtta ljuspunkter med kupor av glas. Höjd ca 73 cm. 55 x 55 cm.

Ej funktionstestad. En lamphållare skev. Ytskikt med slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
335
399
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
26 nov 19:18
3 400 SEK
26 nov 19:18
3 250 SEK
26 nov 19:15
3 200 SEK
26 nov 19:15
3 000 SEK
21 nov 15:40
2 800 SEK