BRASSKYDD, 3 delar, förgylld brons, rokokostil, 1800-tal.

Genombruten dekor med voluter och bladverk. Justerbar längd. Mittparti 100 cm. Sidostycken 30 cm. Höjd 40 cm.

Bruksslitage. Anlupna delar.

Utropspris
5 000 SEK