Konst Skulptur
1195364
Carl-Einar Borgström
(1914-1981)
Carl-einar borgstrÖm, väggrelief, trä, signerad och daterad 1959.

CARL-EINAR BORGSTRÖM, väggrelief, trä, signerad och daterad 1959.

"Harlequin". Snidat och målat trä. Ca 91 x 21,5 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK