Ek. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådor och skrivinredning. Tre lådor under klaff. Beslag av mässing. Bredd 103,5 cm, djup 52,5 cm, höjd 96 cm. Nyckel finns.
Slitage. Lagningar. Torrsprickor. Nyckel fattas till inre lucka.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.