Fanerad med alm. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådor och skrivinredning. Tre lådor under klaff. Bredd 104 cm, djup 46 cm, höjd 106 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Fanerskador. Lås defekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.