Möbler Fåtöljer & Soffor
1195508
SOFFMÖBLEMANG, 5 delar 1920-tal.
SoffmÖblemang, 5 delar 1920-tal.

Stomme i ek. Fast stoppad randig tygklädsel.
Soffa; längd 140 cm. Sitthöjd 43 cm. Total höjd 81 cm.
Fåtölj; bredd 65 cm. Sitthöjd 43 cm. Total höjd 76 cm.
Stol; bredd 42 cm. Sitthöjd 43 cm. Total höjd 85 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H31
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 11 timmar
100
1 053
111
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
3 dec 17:40
100 EUR