Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Övrigt
1195551
IKON, Ryssland efter 1911.
Ikon, ryssland efter 1911.
Ikon, ryssland efter 1911.
Ikon, ryssland efter 1911.
Ikon, ryssland efter 1911.
Ikon, ryssland efter 1911.
Ikon, ryssland efter 1911.

Saint Joasaph of Belgorod. Tempera på pannå. 22x18 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
400 EUR