1195569
HALSBAND, 14K guld, pansarkedja, importstämplad.
Halsband, 14k guld, pansarkedja, importstämplad.

Längd 52 cm. Vikt 22,9 g.

Smärre slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
440
4 597
492
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (5 bud)
6 dec 20:52
440 EUR
6 dec 20:49
420 EUR
3 dec 17:44
400 EUR
3 dec 3:30
55 EUR
29 nov 13:32
50 EUR