Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1195588
SIDEBOARD, Nordås Bruk A/S, Nesttun, Norge, 1900-talets mitt.
Sideboard, nordås bruk a/s, nesttun, norge, 1900-talets mitt.

Teak. Fyra lådor samt fyra dörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 202 cm. Djup 43 cm. Höjd 80 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
189
210
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 jan 14:13
2 000 SEK
15 jan 13:49
1 800 SEK
15 jan 13:48
1 600 SEK
14 jan 23:15
1 500 SEK
14 jan 21:31
1 200 SEK