Fanerad med valnöt, front med fem lådor samt dold skrivklaff med bakomliggande lådinredning, svarvade ben, längd 74, bredd 53, höjd 156 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Större sprickor. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.