Möbler Skåp & Byråar
1195670
SKRIVBYRÅ nyrenässans sent 1800-tal
SkrivbyrÅ nyrenässans sent 1800-tal.

Fanerad med valnöt, front med fem lådor samt dold skrivklaff med bakomliggande lådinredning, svarvade ben, längd 74, bredd 53, höjd 156 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Torrsprickor. Fanerskador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 17 timmar
2 000
190
211
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
6 dec 13:36
2 000 SEK