Konst Grafik
1195678
Sandro Chia
(Född 1946)
Sandro chia, carborundumetsning, signerad och numrerad v/vi.

SANDRO CHIA, carborundumetsning, signerad och numrerad V/VI.

Untitled (The Thief), 1989-90. Plåtstorlek 120 x 94,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Saknar glas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T209
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 2 timmar
1 100
104
116
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
6 dec 7:59
1 100 SEK
3 dec 13:20
1 000 SEK
3 dec 12:23
500 SEK