Två skåp, ett enkelt och ett med dubbeldörrar. Ingen hyllinredning. Mässingsbeslag. Svartmålad upptill. Nyckel finns.
Längd 200 cm. Höjd 74 cm. Djup 58 cm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Missfärgningar/Fläckar. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.