Möbler Stolar
1195713
BALJFÅTÖLJER, ett par, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
BaljfÅtÖljer, ett par, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Målade och bronserade. Svängd rygg. Skuren dekor av bl a fleuroner och fjällskärningar. Sitthöjd ca 44 cm.

Smärre slitage och färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H40
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

22 timmar 37 minuter
4 200
394
435
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
14 nov 19:28
4 200 SEK
14 nov 14:51
4 000 SEK
14 nov 14:51
3 850 SEK
11 nov 3:13
3 200 SEK
10 nov 18:20
350 SEK