Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1195719
MEDALJONG, 14-18K guld, emalj.
Medaljong, 14-18k guld, emalj.

Mått 3 x 2,3 cm.
Total vikt 13,5 g.

Smärre slitage. Bucklor.

Frida Nyman
Frida Nyman
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
350 EUR