Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Bordslampor
1195763
Maria Lindeman
Maria lindeman, bordslampa, idman 1960-tal.

MARIA LINDEMAN, bordslampa, Idman 1960-tal.

Totahöjd inkl. skärm 60 cm. Diameter 32 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR