Design Övrigt
1195875
Gunnar Nylund
(1904-1997)
Gunnar nylund, golvvas, 'rubus' rörstrand, signerad.

GUNNAR NYLUND, golvvas, 'Rubus' Rörstrand, signerad

Brun glasyr. Stengods. Höjd 50 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
4 000 SEK