Möbler Bord
1195944
SÄNGBORD, ett par, England, sent 1900-tal.
SÄngbord, ett par, england, sent 1900-tal.

Ett par sängbord av betsad furu med beslag av mässing. Bredd 51, djup 42, höjd 61 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

22 timmar 33 minuter
1 000
94
104
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
12 nov 12:57
1 000 SEK
9 nov 17:58
300 SEK