SKÅP, barockstil, 1800-tal.

SKÅP, barockstil, 1800-tal.

Målat. Tudelat. Överdel med en dörr, bakoml.iggande hyllplan. Två lådor under dörr. Underdel med en dörr, bakomliggande hyllplan. Beslag av smide. Bredd 114. Djup 53. Höjd 190 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Bl a senare bakstycke och delvis senare beslag. Slitage.

Utropspris
6 000 SEK