Möbler Hyllor & Bokhyllor
1196357
HYLLA, 1970/80-tal.
Hylla, 1970/80-tal.
Hylla, 1970/80-tal.
Hylla, 1970/80-tal.
Hylla, 1970/80-tal.

Gulmetall. Skivor av glas. Höjd ca 203, bredd ca 72, djup ca 31,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

14 timmar
400
38
42
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 450 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
9 dec 16:19
400 SEK
3 dec 17:16
300 SEK