Design Möbler
1196500
Arne Jacobsen
(1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, 4 st, "myran", fritz hansen, danmark, 2000-tal.

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st, "Myran", Fritz Hansen, Danmark, 2000-tal

Stål och svartlackerat trä. Sitthöjd ca 47 cm. Märkta.

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
6 100
573
634
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
16 nov 15:45
6 100 SEK
16 nov 12:27
5 900 SEK
16 nov 12:24
5 700 SEK
16 nov 12:23
5 500 SEK
16 nov 12:23
5 400 SEK