Fyra stolar av teak. Klädda och stoppade sitsar. Sitthöjd 42, höjd 92 cm.
Slitage. Två med lagningar på rygg. Senare klädsel med fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10